zc

Jednak zwariowałam…

Stało się i zwariowałam. Tego nie dało się uniknąć. Byłam tu i pisałam to, co było dla mnie ważne,  jednocześnie poszukując swojego sposobu na macierzyństwo, swojego sposobu na rzeczywistość. I, kto mnie zna ten wie, że zwariowałam kompletnie – na punkcie podążania za rozwojem moich dzieci, jednocześnie nie zapominając o sobie. A skoro zwariowałam, to konieczna była przeprowadzka ;). Dlatego teraz mam zaszczyt zaprosić Was na moją nową przestrzeń: ZrobmyCisze.PL

To nie będę nowa ja i nowe moje dzieci, nie nie. Nie lubię zaczynać milion razy od początku. To jestem wciąż ta sama ja, z tą samą rodziną – tylko bardziej to wszystko poukładałam. Jasne kategorie – tak żeby każdy wiedział czego można się po blogu spodziewać i co ciekawego pojawi się do czytania.

A będzie o dzieciach, które są trochę bardziej wymagające jak mój F. (High Need Babies) i ich relacje z dziećmi, które są spokojniejsze jak mój Dzidziuch (te nazywam: How Sweet Babies). Będzie o roli ciszy i spokoju w rozwoju dzieci. Będzie o moim podejściu do ekologii i świadomego rodzicielstwa. Będzie też o książkach, które czytać uwielbiam – mam nadzieję, że uda mi się skutecznie Wam coś poradzić.

Ja jestem wciąż ta sama, ale mam kilka nowych planów na życie, o których na ZrobmyCisze.PL będę pisać. Może nawet uda się regularnie ;). Mam kilka nowych marzeń, które będę systematycznie spełniać, a z Wami będę z chęcią dzielić się radością z ich przeżywania.

To jak, przeprowadzicie się tam razem ze mną?

Category : Mamą być
Tags :