akukubox_cover_marzec

aKukubox na marzec: dla dziecka i dla mamy

Już co poniektórzy pytają mnie czy dotarł do nas marcowy aKukubox, więc szybko odpowiadam: tak, tak! Jest już u nas :) Odebrał go tym razem Mąż, bo ja i F. skoczyliśmy na ploty z dawno niewidzianymi znajomymi. Nie mogłam więc zajrzeć do środka od razu – udało mi się to dopiero wieczorem. Znaczy się marcowe pudełko-niespodziankę otworzyliśmy wcześniej, ale wszystkie produkty udało mi się na spokojnie obejrzeć dopiero jak F. zapadł w upragniony przez rodziców – sen. Co było w środku czwartego już z kolei aKukuboxa? Zajrzyjcie razem ze mną! :)

Drewniane klocki – alfabet

klocki_marzec

Fakt, że uwielbiam drewniane zabawki jest już bardzo dobrze znany wszem i wobec. F. dostał kilka różnych na swoje pierwsze urodziny (każda rewelacyjna, pokaże Wam kiedyś wszystkie na blogu!). Drewniane klocki od polskiej firmy B&B oczarowały mnie więc od razu. To zestaw 25 kwadratowych klocków z literami – na każdym boku inna litera. Można z nich zarówno budować jak i uczyć liter. Dla starszaków mogą przydać się do nauki składania całych słów, czy też jako gra dla całej rodziny. Już je lubię :). Gratis do klocków był breloczek do kluczy. Cena producenta to 39 zł.

Zawieszki ToGo

zawieszki_marzec

Wielofunkcyjne zawieszki ToGo od Lullalove (również polska firma) mają za zadanie ułatwić wyjścia na spacer – można nimi przypiąć rękawiczki do kurtki/kombinezonu (już się nie zgubią!), przyczepić zabawki czy też kocyk do wózka (nie spadną w błoto czy kałużę!), zapiąć zasłonkę/pieluchę podczas podróży (już się nie zsuną!). Mają regulowaną długość i zrobione są z elastycznego materiału w kolorowe wzory – do nas przyjechały czerwone z MrB. Od Lullalove w pudełku-niespodziance jest również zakładka do książki + kolorowanka. Cena producenta 24,90 zł.

Książka „Rzepka” J.Tuwim

ksiazka_marzec

Książka to już stały element aKukuboxa. Tym razem w pudełku znalazł się zbiór wierszy  Juliana Tuwima pt.”Rzepka” od Wydawnictwa Bajka. W książce, oprócz tytułowej „Rzepki”, jest jeszcze 9 innych wierszy: „Słoń Trąbalski”, „Trudny rachunek”, „Idzie Grześ”, „Okulary”, „Ptasie plotki”, „Spóźniony słowik”, „Dwa Michały”, „Dyzio marzyciel” oraz „Cuda i dziwy”. Same klasyki i do tego ciekawie ilustrowane – na każdej stronie naprawdę sporo się dzieje, więc jest co pokazywać dziecku. Cena producenta 29,90 zł.

Plakat

plakat_marzec

Plakat na ścianę od MiliArtShop – tak, tak to ta sama firma, która do aKukuboxa dała w styczniu apaszkę. Do nas trafił szop pracz – powinnam go chyba powiesić w łazience ;). Ale jest i królik, lis i niedźwiedź. Ładne i proste grafiki, które spodobają się i dzieciom i dorosłym. Cena producenta 28 zł.

Preparat zmniejszający rozstępy i blizny

preparat_marzec

Preparat zmniejszający istniejące rozstępy i blizny poporodowe od Pharmaceris to dodatek specjalnie z okazji Dnia Kobiet. Ma zadbać o skórę wszystkich mam zamawiających aKukuboxy ;) Ja tam do mojej blizny po cc już całkiem się przyzwyczaiłam (dzięki aKukubox, że mi przypomnieliście :P), ale sprawdzę czy działa, w końcu lada chwila i wiosna a potem lato ;). Dermokosmetyki Pharmaceris to marka opracowywana w Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris.  Cena producenta 41,50 zł.

Wartość produktów marcowego pudełka-niespodzianki to 163,30 zł. Całkiem nieźle biorąc pod uwagę, że cena aKukuboxa za jeden miesiąc to 64 zł (przesyłka gratis). Moimi faworytami są klocki i zawieszki. Dodatkowo bardzo cieszy mnie, że w każdym aKukuboxie znajduję coś dla siebie. Jakoś nie skusiłam się, żeby zamawiać boxy z kosmetykami (co ja bym robiła z taką ilością kosmetyków…) albo z jedzeniem (dieta eliminacyjna raczej je wyklucza, bo w każdym coś z alergenami, więc bez sensu), a w aKukuboxie mam coś i dla siebie i dla F. :)

akukubox_marzec

akukubox_03_01

P.S. Ostatnio mało piszę, bo mam wyjątkowo dużo spraw do ogarnięcia – rzadko online, więc pełne wrażeń życie. Na zmianę zajmuję się F., albo gotuję – jesteśmy już w pełni samodzielni kulinarnie – p. Ewelina ma już z nami spokój – od 5 dni, a my żyjemy i gotowanie dobrze nam idzie. Poza tym wybieram F. ubrania (wyrasta z kolejnego rozmiaru, więc pora na zmianę garderoby), jeszcze PITy, dokumenty do urlopu wychowawczego, … no strasznie dużo! Będę pisać więcej jak tylko pozałatwiam wszystko, odpocznę, spędzę trochę czasu z Mężem…. ;)